NUK Kupeta gjiri Ultra Dry 60 copë
Nuk

NUK Kupeta gjiri Ultra Dry 60 copë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Periudha e ushqyerjes me gji është një kohë e veçantë e lidhjes midis nënës dhe fëmijës së saj. Për të siguruar që nënat mund të përqendrohen plotësisht në ato momente intime, kupetat e gjirit janë një aksesor praktik – ato mbrojnë lëkurën dhe veshjen gjithashtu ndërmjet kohës së ushqyerjes me gji.

NUK Ultra Dry Breast Pads u krijuan posaçërisht për t’i dhënë nënave siguri dhe rehati gjatë periudhës së gjidhënies çdo ditë. Falë shtresës së brendshme veçanërisht absorbuese, kupetat janë jashtëzakonisht absorbuese dhe ofrojnë mbrojtje të besueshme të lëkurës dhe veshjeve. Kupetat janë veçanërisht të përshtatshme për lëkurën, pasi materialet e përdorura nuk janë vetëm të buta, por edhe ajrosen. Kupetat në formë të përsosur përshtaten në mënyrë optimale me gjirin dhe janë gati të padukshme falë sipërfaqes së tyre pa rrudha. Shiriti ngjitës NUK shërben për vendosje të sigurt në sytjena.


Shpërndaje