NUK Kruajtëse Dhëmbësh 3-12 muajsh
NUK Kruajtëse Dhëmbësh 3-12 muajsh
Nuk

NUK Kruajtëse Dhëmbësh 3-12 muajsh

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Masazhon dhe qetëson fëmijën gjatë daljes së dhëmbëve
  • Thjesht vendosni unazën ftohëse në frigorifer
  • Formë ergonomike për të arritur të gjitha zonat e nofullës
  • Stimulon rrjedhën e pështymës e cila ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve
  • Fton fmijët për të luajtur
  • Seti i dhmbëve nuk përmban lëng
  • Bërë nga material sintetik me cilësi të lartë

Shpërndaje