NUK FREEZER TRAY SILIKON
NUK FREEZER TRAY SILIKON
Nuk

NUK FREEZER TRAY SILIKON

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Tabaka ngrirëse me 9 ndarje
  • Materiali silikon
  • Secili prej kubave mban 60ml ushqim
  • Ideal për ngrirjen dhe ruajtjen e ushqimeve të përgatitura

Shpërndaje