NUK Food Masher & Bowl
NUK Food Masher & Bowl
NUK Food Masher & Bowl
Nuk

NUK Food Masher & Bowl

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
NUK Tableware Masher & Bowl është i përkryer i përshtatshëm për përgatitjen e pureve të frutave të buta ose perimeve të gatuara. Seti përmban një tas, me një bazë dhe doreza që nuk rrëshqasin për qëndrueshmëri, si dhe një pastrues. Brazdat e ngushta në bazën e tasit ndihmojnë për t'i kthyer përbërësit në pure shumë shpejt dhe thjesht - kur është koha për një vakt të lehtë të shëndetshme, madje edhe jashtë!
  • Tas për shtypjen e frutave dhe perimeve të ziera
  • E disponueshme në 3 ngjyra

Shpërndaje