NUK Eco Contol Video MAX 410
NUK Eco Contol Video MAX 410
NUK Eco Contol Video MAX 410
Nuk

NUK Eco Contol Video MAX 410

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 35,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
 • Monitorim dixhital i foshnjave me audio dhe kamera të telekomanduar me plan horizontal ose vertikal që mund të zmadhohet deri në 3 herë.
 • 100% pa rrezatim
 • Falë ekranit ekstra të madh 3.5 inç të njësisë së prindërve, përdorimi i pajisjes është më i lehtë se kurrë.
 • Falë funksionit të vizionit automatik të natës, kamera përshtatet me ndriçimin e dhomës dhe për këtë arsye lejon vëzhgim absolutisht të besueshëm edhe në errësirë.
 • Zëri i pandërprerë HD i monitorit të foshnjës siguron një cilësi të shkëlqyeshme zanore, kështu që as zhurma më e vogel nuk ju shpëton
 • 5 ninulla qetësuese dhe 5 kenge klasike qetesojne dhe ndihmojnë foshnjet të flenë të qetë.
 • Mundësia e projektimit të një qielli të ndritshëm në tavan siguron një atmosferë relaksuese.
 • Drita e rregullueshme e natës e njësisë së foshnjës lejon një orientim më të mirë në errësirë dhe i jep thesarit të vogël një ndjenjë të caktuar sigurie .
 • Ndezja e alarmit nëse njësia e prindit është jashtë rrezes 100 m
 • Kontrolli i temperaturës së dhomës të monitorit të foshnjës tregon kur është tepër ftohtë ose tepër ngrohtë.

  Shpërndaje