NUK Brush and Comb
NUK Brush and Comb
NUK Brush and Comb
Nuk

NUK Brush and Comb

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Lëkura e kokës së foshnjës është ende e ndjeshme në muajt e parë të jetës, kështu që një furçë dhe krehër i veçantë për fëmijë është i nevojshëm. Furça e butë me fije 100% natyrale. Krehëri ka një formë të harkuar për të mbrojtur skalpin.Dorezat e furçës dhe krehës së foshnjës së NUK-së paraqesin një formë të veçantë në mënyrë që ato të mbahen në mënyrë perfekte të sigurt në dorë. Përveç krehjes së flokëve furça dhe krehëri ofron një eksperiencë relaksuese për fëmijën tuaj duke e ruajtur skalpin nga gërvishtjet.

  • Në disa ngjyra të ndryshme.
  • Për kujdesin e përditshëm të flokëve të bebeve dhe fëmijëve të vegjël.

Shpërndaje