NUK Breast Milk Bags
NUK Breast Milk Bags
Nuk

NUK Breast Milk Bags

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Çanta për ruajtjen e qumështit të gjirit në frigorifer ose ngrirje
  • Përmbajtja: 25 çanta të sterilizuar për përdorim të menjëhershëm
  • Secila çantë mban 180ml
  • Kursen hapësirë dhe higjenike
  • Me hapësirë për etiketimin dhe matje

Shpërndaje