NUK Biberon Ushqyes FIRST CHOICE+ 0-6M
NUK Biberon Ushqyes FIRST CHOICE+ 0-6M
Nuk

NUK Biberon Ushqyes FIRST CHOICE+ 0-6M

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Ortodontike, anti-colic (kundër kolikave)
  • Materiali lateks
  • Mosha 0-6 muaj
  • Gjendet në tre masa: masa small (S), medium (M) dhe large (L)
  • Paketimi me 2 copëShpërndaje