NUK Biberon NATURE SENSE 6-18M
NUK Biberon NATURE SENSE 6-18M
NUK Biberon NATURE SENSE 6-18M
NUK Biberon NATURE SENSE 6-18M
Nuk

NUK Biberon NATURE SENSE 6-18M

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 850.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Material silikoni
  • Mosha 6-18muaj
  • Gjendet në tre masa: S (me 3 vrima), M (me 6 vrima) dhe L (me 9 vrima) .
  • Paketim me 2 copëShpërndaje