NUK Biberon 0-6M SPACE
NUK Biberon 0-6M SPACE
Nuk

NUK Biberon 0-6M SPACE

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
NUK Space Soother është krijuar për të lënë sa më shumë hapësirë rreth zonës së gojës dhe për të prekur sa më pak sipërfaqe të lëkurës në mënyrë që të zvogëlojë acarimin. Ka një formë ortodontike të aprovuar, i butë dhe fleksibël për të ulur presionin në nofullën dhe dhëmbët e foshnjës, si dhe për të zvogëluar rrezikun e keqvendosjes së dhëmbëve.
Për të sterilizuar përdorni avull, sterilizim me ujë të ftohtë ose një Steriliser NUK. Sterilizimi në pjatalarëse nuk është i përshtatshëm pasi kjo mund të shkaktojë dëme.
  • biberona gënjeshtar silikoni
  • paketimi me 2 copë
  • mosha 0-6 muajShpërndaje