NUK Biberon 0-6M FREESTYLE
Nuk

NUK Biberon 0-6M FREESTYLE

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • biberona gënjeshtar silikoni
  • paketimi me 2 copë
  • mosha 0-6 muaj
  • me paketim të ri për sterilizim në mikrovalë
  • i butë me lëkurën e foshnjeve dhe me aspirim maksimalShpërndaje