Now ZMA Capsules
Now

Now ZMA Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,240.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

ZMA® është një kombinim me zink, magnez dhe vitaminë B6, i formular për përthithje optimale dhe për të nxitur rikuperimin pas aktivitetit fizik. Zinku është shumë i rëndësishëm për rregullimin e rritjes qelizore, riparimin e indeve dhe mirëmbajtjen e sistemit imunitar. Magnezi ndihmon në balancën e elektroliteve, prodhimin e energjisë dhe ndihmon në funksionet neuromuskulare.

Paketimi: 90 kapsula


Shpërndaje