Now Wrinkle Rescue Capsules
Now

Now Wrinkle Rescue Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,650.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

NOW Wrinkle Rescue përmban antioksidant si vitamina A dhe E të cilat mbrojnë lëkurën nga stresi oksidativ nga brenda dhe jashtë.

  • Me vitaminë A, C, E
  • Plus DMAE, Palmitat askorbili, L-Karnozinë, Acid alfa lipoik, ekstrakt nga farat e rrushit

Paketimi: 60 kapsula


Shpërndaje