Now Vitamin D-3 Liquid
Now

Now Vitamin D-3 Liquid

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,470.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme. Secila pikë përmban 100 IU vitaminë D, 4 pika 400 IU dhe 20 pika 2000 IU.

Paketimi: 59 ml


Shpërndaje