Now Vitamin A 10,000 IU Softgels
Now

Now Vitamin A 10,000 IU Softgels

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 880.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vitaminë A 10.000 IU nga vaji i mëlçise së peshkut.

  • 10.000 IU nga vaji i mëlçisë së peshkut
  • E nevojshme për mirëmbajtjen e syve
  • Ndihmon në mbrojtjen e sistemit imunitar

Vitamina A është thelbësore për mirëmbajtjen e shëndetshme të indit epitelial, i cili gjendet tek sytë, lëkura, sistemi respirator, gastrointestinal dhe traktin urinar.

Paketimi: 100 kapsula


Shpërndaje