Now Spirulina 500 mg Tablets, Organic
Now

Now Spirulina 500 mg Tablets, Organic

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Spirulina është një mikroalgë blu-jeshile që përmban proteina dhe nutrientë të tjerë si vitamina, minerale dhe GLA.

  • 100% e pastër dhe e pasur me nutrient 
  • mikroalgë blu-jeshile

Paketimi: 100 tableta


Shpërndaje