Now Prostate Support Softgels
Now

Now Prostate Support Softgels

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,850.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

NOW Prostate Support është një përzierje e standartizuar me ekstrakte bimore dhe nutrientë të tjerë. Formula përmban Saw Palmeto, që sipas studimeve promovon funksionin e prostatës, vaj nga farat e kungullit, vitaminë B6 dhe likopene.

  • Për mirëmbajtjen e prostates 
  • Me Saw Palmeto, Hithër dhe Likopene

Paketimi: 90 kapsula


Shpërndaje