Now Omega-3, Enteric Coated Softgels
Now

Now Omega-3, Enteric Coated Softgels

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,920.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Për personat që mund të kenë ndjesi nausea ose refluks nga vajrat e tjerë të peshkut, ky vaj peshku me paketim enterik është më i pranueshëm për stomakun. Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Paketimi: 90 kapsula


Shpërndaje