Now NAC 600 mg Veg Capsules
Now

Now NAC 600 mg Veg Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,650.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

N-acetilcisteina është një aminoacid jo-esencial që përmban squfur i cili vepron si katalizator në formimin e lidhjeve proteinike dhe është i nevojshëm për formimin e glutationit. Molibdeni dhe Seleni janë minerale esenciale që lehtësojnë prodhimin e disa enzimave shumë të rëndësishme.

  • Me Selen dhe Molibden
  • Mirëmban shëndetin qelizor

Paketimi: 100 kapsula


Shpërndaje