Now Liver Caps Capsules
Now

Now Liver Caps Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Kapsulat për mëlcinë nga NOW® kombinojnë kualitetin më të mirë të mëlcive të bëra pluhur nga lopë Argjentinase, rrënjën e Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) dhe ekstrakte të Silybum Marianum për një funksion sa më të shëndetshëm të mëlcisë. Pluhuri nga mëlcia e lopëve është pa hormone dhe shtesa të tjera të panevojshme.

Paketimi: 100 kapsula


Shpërndaje