Now Hyaluronic Acid, Double Strength 100 mg Veg Capsules
Now

Now Hyaluronic Acid, Double Strength 100 mg Veg Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Acidi Hialuronik është një përbërës i pranishëm në çdo ind të trupit, me përqendrime më të larta tek indet lidhore të tilla si lëkura dhe kërcet. Acidi Hialuronik është një përbërës i rëndësishëm i lëngjeve të artikulacioneve, ku shërben si lubrifikant dhe ruan artikulacionet nga forcat shtypëse. L-Prolina, Acid Alpha Lipoik dhe ekstrakti farave të rrushit plotësojnë këtë formulë për një veprim optimal.

  • Lubrifikon artikulacionet
  • Me L-Prolinë, Acid Alpha Lipoik, ekstrakt nga farat e rrushit

Paketimi: 60 kapsula


Shpërndaje