Now Glutathione 500 mg Veg Capsules
Now

Now Glutathione 500 mg Veg Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Glutationi është një molekulë e vogël peptide e përbërë nga 3 aminoacide: Cisteinë, Acid Glutamik dhe Glicinë. Glutationi prodhohet në mëlci dhe përfshihet në shumë funksione biologjike si metabolizimi i toksinave, funksioni i sistemit imunitar, mbrojtja ndaj dëmeve oksidative të qelizave dhe riciklimi i vitamës E dhe C.

Paketimi: 30 kapsula


Shpërndaje