Now Garlic Oil 1500 mg Softgels
Now

Now Garlic Oil 1500 mg Softgels

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,040.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vaji i hudhrës nga NOW është i presuar dhe i përqendruar nga Allium Sativum. Hudhra është e pasur me përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale.

  •  I barazvlefshëm me një thelb hudhre 
  • Përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale

Paketimi: 100 kapsula


Shpërndaje