Now Female Balance Capsules
Now

Now Female Balance Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,650.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

NOW Female Balance është një përzierje unike bimore për femrat, me Dioscorea Villosa, Vitex Agnus-castus, Angelica Sinensis dhe Actaea Racemosa me veti ushqyese nga GLA, vitamina B6 dhe acid folik për të ndihmuar në balancën e femrave.

  • Formulë bimore për balancimin hormonal tek femrat 
  • Me wild yam, vitex, dong quai dhe GLA

Paketimi: 90 kapsula


Shpërndaje