Now Eleuthero 500 mg Veg Capsules
Now

Now Eleuthero 500 mg Veg Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,470.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Rrënja e Eleutero (Eleutherococcus senticosus) është përdorur tradicionalisht si bimë e cila stabilizon proceset fiziologjike dhe nxit homeostazën duke mposhtur stresin e përditshmërisë.

  • Bimë adaptogjene 
  • Bimë tradicionale siberiane 
  • Nxit vitalitetin

Paketimi: 100 kapsula


Shpërndaje