Now Effer-C™ Packets Orange
Now

Now Effer-C™ Packets Orange

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,650.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Effer-C™ është një përzierje e patentuar, e cila furnizon trupin me spektrin e plotë të vitaminës B, 7 minerale që ndihmojnë në prodhimin e energjisë dhe zëvendësimin elektroliteve të rëndësishme dhe gjithashtu CoQ10 dhe Acid Alpha Lipoic që ndihmojnë metabolizmin.

Effer-C™ përmban 1,000 mg vitamin C duke përfshirë dhe Transfer C-PLUS, një formë e moderuar e kombinuar me Acid alpha lipoik për tretje më të shpejtë dhe gjithashtu ndihmon trupin të rigjenerojë vitaminën C.

  • Formulë eferveshente
  • Vitamina + Elektrolite jetësore + minerale
  • Për më shumë energji dhe sistem imunitar të shëndetshëm 
  • E përgatitur me shije natyrale portokalli, shegë dhe Acai
  • Pa sheqer, e ëmbëlsuar me Stevia dhe Xylitol

Paketimi: 30 Bustina


Shpërndaje