Now E-Oil
BIODERMA

Now E-Oil

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vaj vitamine E me tokoferole mikse në formë natyrale. Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm dhe roli kryesor është mbrotja ndaj peroksidimit të lipideve.

  •  Antioksidant natyral.

Paketimi: 118 ml


Shpërndaje