Now Brewer's Yeast 650 mg Tablets
Now

Now Brewer's Yeast 650 mg Tablets

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,670.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

NOW® Brewer’s Yeast përmban vitamina, kryesisht të grupit B, minerale dhe përbërës të tjerë si aminoacide dhe B-glucan. Pa shtesa të tjera sintetike. Tiamina (Vit.B1), Riboflavina (Vit.B2), Vitamina B6, Niacina, Acidi Folik, Biotina dhe Acidi Pantotenik gjenden në formë natyrale tek kjo maja.

  • Me vitamina të grupit B, minerale, aminoacide dhe B-glucan

Paketimi: 200 tableta


Shpërndaje