Now Bone Strength™ Capsules
Now

Now Bone Strength™ Capsules

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

NOW® Bone Strength™ është një formulë për suportin e kockave me përmbajtje MCHA (Mikrokristalinë Hidroksiapatite). MCHA gjendet tek matriksi i kockave dhe dhëmbëve dhe është përbërësi që i jep atyre strukturën e fortë. MCHA përmban Kalcium dhe Fosfor, të cilët janë elementët kryesor të kockave, gjithashtu përmban Magnez dhe minerale të tjerë të rëndësishëm, si vitamina C, D dhe K, që ndihmojnë në sintezën dhe mirëmbajtjen e indeve të kockave.

  • MCHA për kocka dhe dhëmbë më të fortë
  • E kompletuar me vitamina dhe minerale

Paketimi: 120 kapsula


Shpërndaje