Now Biotin (5000 mcg)
Now

Now Biotin (5000 mcg)

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,470.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Biotina është një vitaminë e tretshme në ujë e nevojshme për rritjen normale dhe funksionimin e trupit. Biotina funksionon si një element kyç rregullues në glukogjenezën, në sintezën e acideve yndyrore dhe në metabolizmin e disa aminoacideve. Perveç rolit në prodhimin e energjisë, Biotina rrit sintezën e disa proteinave.

Për më tepër, Biotina mundëson një sistem imunitar të shëndetshëm dhe luan një rol të rëndësishëm në shëndetin e lëkurës, flokëve dhe thonjve.

  • Pa gluten, pa OMGJ, pa sojë, i përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë

Paketimi: 60 kapsula


Shpërndaje