NeoFitoroid pomadë 40ml
Aboca

NeoFitoroid pomadë 40ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

NeoFitoroid BioOintment përmban komplekse molekulare me bazë bimore që qetësojnë dhe mbrojnë mukozën anorektale dhe përdoret për të luftuar sëmundjet (dhimbje, pickim dhe kruajtje), acarim dhe inflamacion që shoqërojnë hemorroidet. I përshtatshëm për trajtimin e hemorroideve (të brendshme dhe të jashtme) dhe për simptomat shoqëruese të tilla si dhimbja, pickimi dhe kruajtja anale dhe perianale. Gjithashtu mund të përdoret në parandalimin dhe në të gjitha rastet që mund të rezultojnë në acarim dhe/ose mbingarkesë të zonës anale dhe perianale (kapsllëk, diarre).

I përshtatshëm për përdorim gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji. 
Shpërndaje