Munatoril Spraj
Pharmaluce

Munatoril Spraj

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 990.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Spray për fytin Munatoril është një ilaç që ndihmon në ruajtjen e hidratimit të mukozës, duke lehtësuar simptomat e bezdisshme të dhimbjes së fytit.

Përmban: Ekstrakt hidroglicerine i propolisit; Vitaminë C; ekstrakte të: likenit Islandez 30% polisaharide, gjethe delli 1% verbaskozid dhe 5% fenoleve; pluhur xheli fletë aloe vera; natriumi hialuronat; resveratrol.
Lëndët ndihmëse: ujë i demineralizuar; fruktoza; sorbat kaliumi; aroma; vaj esencial portokalli; glikozidet steviol.

 


Shpërndaje