Menopace Red Clover 30Tab
VITABIOTICS

Menopace Red Clover 30Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Menopace Tërfil i Kuq është suplement unik, që merret një në ditë,  ofron 40mg Menoflavon si dhe ekstrakt të Çajit Jeshil (25mg polifenole), në një kapsulë të veçantë vegjetariane. Tërfili i Kuq është një nga burimet më të pasura natyrale të isoflavoneve. Përmban isoflavonet Biochanin-A, Formononetin dhe Genistein. Tërfili i Kuq është një nga burimet më të pasura natyrale të isoflavoneve. Përmban isoflavonet Biochanin-A, Formononetin dhe Genistein.

 • E pershtatshme për vegjetarianë
 • Pa ngjyrues artificialë, pa konservantë, pa gluten, pa xhelatinë, pa kripë ose maja

             Shpërndaje