Menopace Plus 56Tab
VITABIOTICS

Menopace Plus 56Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Menopace Plus është një suplement i formuluar specifikisht për gratë gjatë dhe pas menopauzës që kërkojnë më shumë mbështetje. Menopace Plus ofron një formulë unike me një paketim dysh duke kombinuar tabletat Menopace Original me tableta me origjinë bimore. Menopace Plus ofron isoflavonet Diadzein, Glycitein dhe GenisteinMenopace Plus përmban magnezium, zink, vitaminë D, vitamin B1, B6, B12 dhe acid folik.

 • I përshtatshëm për vegjetariane
 • Pa ngjyrues artificialë, pa koservantë, pa kripë ose maja, pa gluten, pa xhelatinë

                    Shpërndaje