Melasin Forte
Pool Pharma

Melasin Forte

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,470.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shtojcë ushqimore e bazuar në melatonin të pastër 1 mg të përmirësuar me griffonia, escolzia dhe L-theanine. Melatonina ndihmon në zbutjen e efekteve të vonesës së avionit dhe zvogëlimin e kohës së nevojshme për të fjetur. Ekstrakti i thatë i griffonia promovon mirëqenien mendore dhe gjendjen shpirtërore normale, ekstrakti i thatë i escolzia promovon relaksimin në rast stresi. Mini-tabletët, të lehtë për tu gëlltitur, karakterizohen nga një sistem lëshimi i moduluar "i shpejtë / i ngadaltë" që lejon një lëshim të shpejtë dhe të zgjatur të përbërësve.

  • Efekti i dobishëm merret duke marrë një minimum prej 0.5 mg pak para gjumit në ditën e parë të udhëtimit dhe për disa ditë pas mbërritjes në destinacion.
  • Efekti i dobishëm merret duke marrë 1 mg melatoninë pak para se të shkoni në shtrat.


      


    Shpërndaje