Lordes
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Lordes

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 489.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Lordes indikohet për lehtësimin e simptomave që shoqërojnë rinitin alergjik. Lordes gjithashtu indikohet për trajtimin simptomatik të kruajtjeve, pakësimin e numrit të shfaqjeve të urtikaries në lëkurë, si dhe të madhësisë së tyre, në pacientët urtikarie kronike idiopatike. 
Shpërndaje