Liveril 60Tab
VITABIOTICS

Liveril 60Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Liveril është i vetmi suplement që kombinon ekstraktin e Artiçokës me N-acetilcisteinën, Kolinën dhe L-Glutationin, me vitamina të tjera dhe mikronutrientë.
Liveril është një përzierje e balancuar multivitaminash, mineralesh dhe produktesh bimore, me ekstraktin e Artiçokës që ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetit të mëlçisë. Organet në trupin e njeriut siç është mëlçia funksionojnë në mënyrë optimale vetëm kur përmbushen kërkesat e tyre për nutrientë. Përdorimi i shtesave të nutrientëve, siç është Liveril, është i rëndësisë së veçantë sidomos për individët që nuk i plotësojnë këto kërkesa për nutrientë.

             Shpërndaje