Letra të lagura
Mustela

Letra të lagura

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Të formuluara në mënyrë specifike për përdorim që nga lindja, Lingettes visage Mustela Bébé janë ideale për pastrimin e fytyrës së bebes tuaj në çdo moment të ditës.

  • Lëkura e fytyrës pastrohet butësisht në çast.
  • Lëkura është e butë dhe e hidratuar
  • Fytyra është e freskët dhe me një aromë të lehtë.

Lingettes visage eliminon papartërtitë dhe respekton barrierën e lëkurës së bebes tuaj: ato kontribojnë kështu në ruajtjen e pasurisë qelizore të lëkurës së bebes. Përfshi edhe neonatët. Lingettes paraqiten në paketim me  25 copë.


Shpërndaje