Lactodefence Plus
Apharm

Lactodefence Plus

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Lactodefence- Mbrojtja 3Në1 kundër infeksioneve virale.
Laktoferrina përveç shumë efekteve mbrojtese që ka, ajo shkatërron ARN virale dhe nuk lejon transkriptimin e saj, duke mos e lejuar kodin gjenetik të virusit të bjerë në kontakt me sistemin imunitar të njeriut.Shpërndaje