La Roche Posay Toleriane Ultra Eye Contour
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye Contour

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,070.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

La Roche-Posay Tolériane Ultra Eye Contour është një përkujdesje qetësuese, hidratuese për konturin e ndjeshëm të syve,  rekomanduar në rast skuqjeje, ndjesi shpimi , fryrje, ndjesi kruajtjeje të syve. E përshtatshme për mbajtësit e lenteve të kontaktit. Pa paraben, aromë, lanolinë, ngjyrues, alkool, ruajtës. 

  • Hidraton dhe qetëson intensivisht zonën e ndjeshme ose të irrituar të syve.
  • Zbut ndjesitë e kruajtjes dhe zvogëlon enjtjen. 
  • Ndihmon në riparimin e barrierës së lëkurës dhe rikthen rehatinë e qepallës.

    Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve.

    Përbërësit: AQUA / WATER, GLYCERIN, SQUALANE, PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, PENTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, DIMETHICONE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POLYSORBATE 20, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, DIMETHICONOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER


    Shpërndaje