La Roche Posay Toleriane Teint Mineral nr.11
La Roche Posay Toleriane Teint Mineral nr.11
La Roche Posay Toleriane Teint Mineral nr.11
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral nr.11

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,680.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Pudër kompakte korrigjuese dhe matifikuese, pa bllokuar poret.
  • Për sa i përket pigmenteve 100% të pastruara minerale, mund të përdoret nga të gjitha lëkurat, normale në të kombinuar dhe të ndjeshme. Cilësia e saj e pluhurit mineral mbulon, por nuk bllokon poret. Sfungjeri është shumë i butë për lëkurat e ndjeshëm.
  • Tolerancë e lartë, pa konservantë.
  • Testuar në lëkurë të ndjeshme.
  • Jo-komedogjene.
  • Mbrojtje nga dielli SPF 25.

Përbërësit: PERLITE, NYLON-12, TITANIUM DIOXIDE, DIMETHICONE, MAGNESIUM STEARATE, TRIISOCETYL, CITRATE, TALC, STEARIC ACID, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARAFFINUM, LIQUIDUM / MINERAL OIL, CETYL DIMETHICONE, LAUROYL LYSINE, ALUMINUM HYDROXIDE, MAY CONTAIN +/- :, [CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77163 / BISMUTH OXYCHLORIDE, CI 77491 CI 77492 CI 77499 / IRON OXIDES, MICA 


    Shpërndaje