La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,670.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Përkujdesja e duhur ditore për pastrrimin e lëkurës së thatë ,sensitive ose alergjike,heq butësisht makijazhin duke lënë një ndjesi rehatie në lëkurë.Përmban  glicerinë dhe ujë termal La Roche Posay.Formulë strikte e cila ndihmon në minimizimin e rrezikut të alergjisë. Për lëkurë të thatë sensitive dhe alergjike e cila paraqet ndjenja parehatie: thatësi dhe shtrëngim.

   Përdorimi: Aplikoni me majë të gishtave, duke masazhuar në mënyrë rrethore, pastaj fshijeni me kujdes me një pambuk, pa fërkuar. Përdorimi i jashtëm.

   Përbërësit: AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYL GLYCOL

   • Pa paraben
   • Testuar dermatologjikisht
   • Pa aromë
   • Pa konservues

   Shpërndaje