La Roche Posay Redermic C Firming Filler 40ml
La Roche Posay

La Roche Posay Redermic C Firming Filler 40ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
La Roche-Posay Redermic C Krem Mbushës Hidratues Forcues Kundër Rrudhave për Lëkurë Normale dhe Mikse është një krem hidratues ditor që zvogëlon dukshëm shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave. Me vitaminë C të pastër dhe acid hialuronik të fragmentuar, kjo formulë qetësuese dhe hidratuese përmirëson ndjesinë e lëkurës. 

Kremi i vitaminës C e lë lëkurën të hidratuar dhe të mbushur, duke eleminuar rrudhat në sipërfaqen e lëkurës. Lë fytyrën më uniforme dhe zvogëlon skuqjen e dukshme. Formulim jo i yndyrshëm, por qetësues dhe i përshtatur për lëkurën normale dhe me kombinim.

Përdorimi: Pas pastrimit të plotë të lëkurës, vendoseni në fytyrë dhe qafë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje.

Përbërësit: Aqua /water, Ascorbic Ac Id, Cyclohexas I Loxane, Glycerin, Alcohol Denat., Potassium Hydroxide, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, Dimethicone, Propylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, C13-14 Isoparaffin, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Poloxamer 338, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Laureth-7, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Xanthan Gum, Toluene Sulfonicacid, Polyacrylamide, Tocopherol, Salicylic Acid, Parfum / FragranceShpërndaje