La Roche Posay Redermic C Eyes
La Roche Posay

La Roche Posay Redermic C Eyes

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

La Roche-Posay Redermic C Eyes është një kujdes i konturit të syve për sytë e ndjeshëm. Tekstura rimbushëse është e lehtë dhe e freskët, duke lënë një fund të butë dhe jo vajor. Lëkura është më e fortë, linjat e holla zbehen dhe rrudhat korrigjohen. Konturi i syve është e njëtrajtshëm dhe  sytë më rrezatues.

 • Acidi hialuronik i fragmentuar zbut menjëherë lëkurën.
 • Manoza, një sheqer rigjenerues, optimizon ndërveprimin me dritën dhe zbut parregullsitë e lëkurës.

   Përdorimi: Përdoreni në mëngjes, duke e masazhuar nga këndi i brendshëm i syrit përjashta. Nëse ndjesia e diskomfortit ndodh gjatë përdorimit të parë, lini një hapsirë deri në përdorimin e rradhës derisa lëkura të mësohet me retinolin.

   Përbërësit: AQUA / WATER, GLYCERIN, DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, LIMNANTHES ALBA SEED OIL / MEADOWFOAM SEED OIL, ASCORBIC ACID, MANNOSE, BUTYLENE GLYCOL, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, CETYL ALCOHOL, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POTASSIUM HYDROXIDE, PARAFFIN, SODIUM STYRENE/MA COPOLYMER, CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX, MADECASSOSIDE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, XANTHAN GUM, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PHENOXYETHANOL


    Shpërndaje