La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum 30ml
La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum 30ml
La Roche Posay

La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pure Vitamin C 10 rikthen shkëlqimin e lëkurës së ndjeshme. Parandalon dhe ndihmon në korigjimin e pamjes së rrudhave, edhe për lëkurat më të ndjeshme. Menjëherë, lëkura është më e butë, më e hidratuar dhe rrezaton. Rrudhat dhe vijat e holla reduktohen, tekstura. Lëkura pastrohet nga shenjat dhe njollat sikur të transformohet. Lëkura rifiton shkëlqimin e saj. Ky serum kombinon vitaminën C 10%, acid salicilik dhe neurosensinë për efiktivitet optimal, i përshtatshëm dhe për lëkura të ndjeshme. Teksturë e lehtë dhe depërtim i shpejtë.

Targeti : Rrudha, mungesë e një rrezatimi të shëndetshëm, lëkurë me njolla. 

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes dhe / ose mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit: Aqua / Water / Eau, Ascorbic Acid, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Alcohol Denat., Potassium Hydroxide, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, Di M E T H I C O N E, P Rop Y L E N E G Ly Col, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, C13-14 Isoparaffin, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Adenosine, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, P O L Ox Ame R 3 3 8, S A L I C Y L I C A C I D, Polyacrylamide, Toluene Sulfonic Acid, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Bht, Laureth-7, Parfum / Fragrance

Formulimi:

  • E testuar dermatologjiksht
  • Jo komedogjenik
  • Pa paraben

Shpërndaje