La Roche Posay Physiological EAU MICELLARE PEAUX REACTIVES
La Roche Posay

La Roche Posay Physiological EAU MICELLARE PEAUX REACTIVES

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,660.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Uji Ultra Micellar pastron dhe qetëson lëkurën reaktive.
Miçelët e shoqëruar me glicerinë heqin 98% të make up-it për efikasitet optimal të pastrimit, pa ndjenjën e thatësisë. I rehatshëm për lëkurën reaktive sepse është i pasuruar me 5% glicerinë hidratuese. Formula e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik në lëkurën reaktive dhe sytë e ndjeshëm.
Ky ujë micellar është pa aromë.

    Përdorimi: Përdoreni në mëngjes dhe / ose mbrëmje në fytyrë. Me një pambuk pastro fytyrën dhe qafën.

    Përbërësit: Aqua / Water, Glycerin, Peg-7 Caprylic / Capric Glycerides, Poloxamer 124, Poloxamer 184, Peg-6 Caprylic / Capric Glycerides, Polysorbate 80, Disodium Edta, Bht, Myrtrimonium Bromide        Shpërndaje