La Roche Posay Lipikar Baume AP+_ Syndet AP+
La Roche Posay

La Roche Posay Lipikar Baume AP+_ Syndet AP+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,360.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Paketim ofertë që përfshin La Roche Posay Lipikar Baume AP+ 400ml dhe La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ 400ml.

La Roche Posay Lipikar Syndet AP + është një krem ​​pastrues ultra-i butë për rigjenerimin e lipideve për trupin dhe fytyrën e foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve. Indikohet për lëkurë të ndjeshme, shumë të thatë, të irrituar dhe të prirur për kruarje. Formula e tij është e përqendruar në qetësimin e niacinamidit. Zhvilluar me një minimum përbërësish, të zgjedhur për efektivitetin e tyre, tolerancën ndaj pH fiziologjik dhe për të minimizuar rrezikun e alergjive. Testuar nën kontrollin pediatrik dhe oftalmologjik. Pa aromë.

       

      Lipikar Baume AP+, balsam për lëkura të thata dhe atopike, siguron efikasitet të veprimit të trefishtë. Qetësim i menjëhershëm nga ndjesia e kruajtes dhe skuqjes për lëkurën e thatë. Hidratues dhe qetësues për lëkurën e thatë që ka ndjesi kruarje, i përshtatshëm për të gjithë familjen, përfshirë foshnjat nga 3 muajsh, gjithashtu i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e prirur për ekzemë. Formula e re AP +  rikthen funksionin e barrierës së lëkurës, duke zvogëluar frekuencën e skuqjes së lëkurës së thatë dhe ndihmon në ribalancimin e mikrobiomës së lëkurës.


        Shpërndaje