La Roche Posay Lipikar Lait
La Roche Posay

La Roche Posay Lipikar Lait

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,760.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Përkujdesje ditore për trupin, i përshtatshëm për lëkurat normale në të thata. Formuluar me gjalpë shea, glicerinë dhe niacinamide. Ndihmon në plotësimin e lipideve thelbësore të lëkurës dhe sigurimin e hidratimit gjatë gjithë ditës.

  • Locion i lehtë me një formulë hidratuese,i cili përthithet shpejt
  • Jo vajor, jo ngjitës
  • I përshtatshëm për foshnjat 6M+

    Përdorimi: Vendoseni në të gjithë trupin në lëkurë të pastër në mëngjes dhe në mbrëmje.Masazhoni butësisht në lëkurë derisa locioni të thithet plotësisht. Mund të përdoret edhe në fytyrë.

    Përbërësit: Aqua / Water, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Glycerin, Paraffinum Liquidum / Mineral Oil, Octyldodecanol, Peg-30 Stearate, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Cetyl Acetate, Steareth-10, Capryloyl Glycine, Tetrasodium Edta, Acetylated Lanolin Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum / Fragrance.


      Shpërndaje