La Roche Posay KERIUM DS KREMA
La Roche Posay

La Roche Posay KERIUM DS KREMA

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Përkujdesje për lëkura seborheike (nxehje e lëkurës, skuqje dhe sbum ne fytyrë). Pa parabene. Toleranca e testuar nën mbikëqyrje dermatologjike.

Lëkura rikthehet në një ndjenjë rehatie.

Përdorimi: Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje për të pastruar lëkurën.

          Përbërësit: AQUA / WATER ISONONYL ISONONANOATE Glycerin DIMETHICONE AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL taurate MYRISTYL myristate Stearic Acid POTASSIUM CETYL PHOSPHATE ZINC PCA Glyceryl Stearate SE sodium hydroxide palmitic acid, DISODIUM EDTA CAPRYLOYL GLYCINE Vitreoscilla FERMENT Citric Acid Xanthan Gum ACRYLATES COPOLYMER Sodium Benzoate PHENOXYETHANOL Piroctone OLAMINE PERFUME / FRAGRANCE


          Shpërndaje