La Roche Posay Effaclar Creme Lavante 200ml
La Roche Posay

La Roche Posay Effaclar Creme Lavante 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,620.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Hidraton lëkurën e yndyrshme, të dobësuar dhe të tharë nga trajtimet e mëparshme. Teksturë e re fantastike, me një përfundim jo të yndyrshëm dhe jo ngjitës, e cila kompenson dukshmën efektet anësore të trajtimeve që kanë shkaktuar tharje. INOVACIONI I RI MP-LIPIDE: Gjenerata e re e lipideve për të ndihmuar në rindërtimin e barrierës së lëkurës në tërësi, së bashku me qetësuesin Niacinamide.

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastruar dhe të thatë. 

Përbërësit: aqua/water, ethylhexyl palmitate, propanediol, glycerin pentylene glycol, sodium laureth sulfate, niacinamide, coco-glucoside, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, zinc pca, sodium hydroxide, disodium edta, caprylyl glycol, phenoxyethanol, parfum/fragrance.

Formulimi:

  • Jo-komedogjenik

 


Shpërndaje